فروشگاه کودک پویا طراحی سایت فروش آنلاین خود را به شرکت نیشا وب واگذار نمود.

طراحی فروشگاه اینترنتی

 

 

 

 

 

بر اساس این قرارداد، شرکت نیشا وب متعهد گردید تا طراحی سایت و بهینه سازی سایت فروشگاهی کودک پویا را انجام دهد.

 

 

شرکت فولاد بام ماهان طراحی سایت خود را به شرکت نیشا وب واگذار نمود.

 

 شرکت فولاد بام ماهان

 

 

بر اساس این قرارداد، شرکت نیشا وب متعهد گردید تا طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت فولاد بام ماهان را انجام دهد.

 

راه اندازی سایت دانشگاه علامه امینی بهنمیر

 

 

هنگام طراحی و توسعه یک وب‌ سایت، باید به دو بخش مهم ظاهر وب ‌سایت از لحاظ زیبایی و مباحث هنری و کاربردپذیر بودن آن از لحاظ سادگی و دسترسی و کاربری آسان توجه کرد.

1- ظاهر وب ‌سایت که متاسفانه در کشور ما به آن توجه لازم مبذول نشده، از مهم‌ ترین مواردی است که باید روی آن کار فراوانی انجام شود تا برای بازدیدکنندگان وب‌سایت، در طول بازدیدشان، تجربه لذت‌بخشی رقم بخورد و باعث شود تا از حضور در وب ‌سایت فراری نباشند.

2- کاربردپذیری در یک وب ‌سایت شامل تصمیماتی است که به منظور آسان کردن کار با وب‌ سایت گرفته می‌شود. برای مثال، منوی ناوبری وب‌ سایت کجای طرح قرار بگیرد و شامل چه مواردی باشد و اینکه آیا دکمه‌ها و متن‌های اصلی به اندازه کافی خوانا و در دسترس هستند یا نه. موارد اضافی هم باید از طرح حذف شوند تا بازدیدکننده به راحتی بتواند مسیر مورد نظرش را از میان انبوه اطلاعات بیابد.

 

ریدیزاین وبسایت دانشگاه علامه امینی بهنمیر ، شامل تعریف و تدوین هویت بصری سازمانی و نیز آنالیز و پژوهش و بازنگری در بخش بندی وبسایت بود که با هدف کارآیی بیشتر و دیزاینی به روزتر به صورت واکنش گرا پیاده سازی شده است.

ویژگی های در نظر گرفته شده در طراحی:

• استفاده از سبک فلت و سبک کلین

• استفاده ترکیبی از آیکن های فلت و آیکن های خطی

• ارتفاع مناسب سایت ، با کمترین اسکرول صفحه اصلی قابل نمایش می باشد

• ابعاد مناسب اسلایدر

• استفاده از 7 گزینه بسیار کاربردی در زیر اسلایدر به صورت کاملا واضح

• استفاده از تب بندی برای دسترسی سریع و راحت کاربران

• استفاده از پالت رنگی یکسان در سایت

• فونت مناسب و خوانا

 

آدرس وب سایت:  http://www.aab.ac.ir

 

دانشگاه علامه امینی بهنمیر

 

 

دانشگاه علامه امینی بهنمیر طراحی سایت خود را به شرکت نیشا وب واگذار نمود.

 

مؤسسه آموزش عالی علامه امینی بهنمیر در مهرماه 1386 با مجوز وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر دارای 30 رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی پیوسته ، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی و تعداد حدود 1500 نفر دانشجوی شاغل به تحصیل می باشد.

 

 

بر اساس این قرارداد، شرکت نیشا وب متعهد گردید تا طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت دانشگاه علامه امینی بهنمیر را انجام دهد.

 

 

 دفتر حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس بهنمیر در طی قراردادی طراحی سامانه جامع شهدا، جانبازان،آزادگان و رزمندگان بهنمیر را به نیشاوب واگذار نمود.

 

در راستای تحقق فرامین نورانی و راهگشای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) مبنی بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء و حماسه ماندگار دوران طلایی و انسان ساز دفاع مقدس و همچنین انتشار و انتقال آن روحیه فداکاری و جهادی به نسل امروز و فرداهای تاریخ ، بنا به پیشنهاد دفتر حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس شهرستان بابلسر و حوزه مقاومت بسیج علی ولی الله بهنمیر جناب آقای سیدحسن رمضانیان در اول اردیبهشت سال 1394 به عنوان اولین مسئول دفتر حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس بهنمیر منصوب گردیدند.

 

 

 

بر اساس این قرارداد، شرکت نیشاوب متعهد گردید تا طراحی  و برنامه نویسی سامانه جامع شهدا، جانبازان،آزادگان و رزمندگان بهنمیر را انجام دهد.

 

زیر مجموعه ها