یکی از سرویس های اصلی نیشا وب طراحی سایت می باشد.

داشتن یک وب سایت با گرافیک زیبا و محیطی کاربرپسند به کسب و کار شما در دنیای اینترنت کمک بسزایی می کند از این رو “شرکت توسعه ارتباطات نیشا” با بکارگیری نیروهای متخصص با 4 سال سابقه در زمینه ی طراحی وب سایت شما را در این امر یاری میسازد.

 آنچه ما طراحی میکنیم:

1) استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها در زمینه طراحی وب سایت

استفاده از جدیدترین تکنولوژی های طراحی و برنامه نویسی وب سایت همیشه برای ما از اهمیت بسزایی برخوردار بوده است . بکار گیری HTML5 و CSS3 به ما این توانایی را داده است که بتوانیم صفحاتی کم حجم تر، زیباتر، ساده تر و داینامیک ایجاد کنیم. استفاده از AJAX ،‌ JQuery و Java نیز در این راستا به عنوان ابزارهایی قدرتمند سمت کلاینت سرور توسط “شرکت توسعه ارتباطات نیشا” به کار گرفته می شود. تنوع ، زیبایی ، جذابیت و خلاقیت سرلوحه اصول طراحی وب سایت توسط ما است.

برنامه نویسی وب سایت با html5 و css3 و jquery

 

 

 

2) طراحی وب سایت های واکنش گرا Responsive

وب سایت های طراحی شده توسط تیم طراحان شرکت توسعه ارتباطات نیشا دارای قابلیت ریسپانسیو Responsive می باشد به نوعی که در تمامی دستگاه های مرتبط با فناوری اطلاعات از جمله Tablet ها و Mobile ها ، وب سایت شما بدون هیچ مشکلی به نمایش در می آید.طراحی Flat Design با بهره گیری از فریم ورک های محبوب در جهان از جمله Bootstrap و LESS این امکان را برای ایجاد رابط کاربری UI امکان پذیر می کند.

طراحی وب سایت ریسپانسیو و واکنشگرا با فریم ورک بوت استرپ و less

3) هماهنگی کامل با موتور های جستجو جهت بهینه سازی و افزایش بازدید وب سایت شما {SEO}

در سالهای اخیر با توجه به رشد روز افزون وب سایت های اینترنتی و طبیعتا رقابت نزدیک تر برای جلب حداکثر مشتریان از طریق اینترنت و با توجه به اینکه ارتباط توسط موتورهای جستجوی اینترنتی آسان ترین و سریعترین راه رسیدن به نتایج مورد نظر توسط کاربران است، نمایش وب سایت در صفحه ابتدایی موتورهای جستجو مهمترین راه جذب مشتریان خواهد بود، موتورهای جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ بیشترین مشتریان مفید را به سمت شما روانه خواهند کرد. گروه طراحان شرکت توسعه ارتباطات نیشا با ارائه جدیدترین راهکارها و تکنیک ها وبسایت شما را برای تمامی موتورهای جستجو قابل درک و تشخیص می کند.

 

 

4) سازگاری با تمامی مرورگرها

یکی از مشکلات فراوان بازدید کنندگان وب سایت این است که بدلیل وجود نرم افزار های مرورگرهای مختلف و محبوب در جهان مانند Firefox و Chrome و Internet Explorer و …. و همچنین متفاوت بودن سایز مانیتور های کامپیوتر وب سایت در برخی مرورگرها با برخی تغییر یا بهم خوردگی همراه می باشد اما گروه طراحان شرکت توسعه ارتباطات نیشا با بهره گیری از تکنولوژی روز از Cross Browser جلوگیری کرده به نوعی که وب سایت شما در تمامی دستگاه های ارتباطی مانند کامپیوتر ، موبایل و … بدون هیچ عیبی اجرا شود.